Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Lidko , bardzo fajnie to przekazałaś i myślę że takie prezentacje są bardzo pomocne i potrzebne.
Jak z wydajnością , ile faktycznie wyszło Ci na m2.
Ciekawe jest jak sprawdził by sie ten preparat na malowaniu drewna na dworze np pergoli , płoty , donice , ławki , czy kolorowe elewacje drewutni a nawet meble ogrodowe
Pozdrawiam Tomekz
Dzięki Tomekz. Pamiętaj, że akryl zamknie drewno w nie oddychającej powłoce. Jeśli drewno już jest totalnie zniszczone to ok, ale jeśli mamy coś nowego to zamalowywać to tym preparatem to chyba samobójstwo 😉 Wymalowałam dokładnie 3 puszki -30l – co dało 1,4m2/l – ale malowałam 1 warstwę dość obficie.
Mozna tym pomalowac dno basenu ?
Niestety nie 🙁
Niezły ten preparat.Mam właśnie rozkutą posadzkę pod rurki i żona wierci mi dziurę w brzuchu, że fatalnie to wszystko wygląda. Może to byłoby dobre rozwiązanie – żona z pewnością się ucieszy – tylko malować będę musiał sam 🙁 Ale brawa do Ciebie za kolejny świetny film 🙂
Witam.
Pytanie tylko czy producent dopuszcza opcję życia tego materiału jako warstwa pomiędzy posadzką a np wylewką samopoziomującą czy płytkami ceramicznymi. Bo jeśli nie to byłbym ostrożny.
Świetna prezentacja. Może w niedalekiej przyszłości coś odnośnie lakierów lub olejów do drewna, jeżeli akurat jest używane w warsztacie? Jest ich taki wybór, że z pewnością przydała by się nawet krótkie zebranie i podsumowanie informacji na ten temat. Myślę, że takie informacje jak w poprzednich wideo o kolejności nakładania preparatów są dla niektórych bardzo pomocne – a więc również o doborze odpowiedniego lakieru/oleju.
Fajny preparat, będę musiał wypróbowac go w domku na wsi. jest sens przed zimą jeszcze czy na wiosnę lepiej ?
Gdzie można kupić i ile kosztuje.Pozdrawiam:)
Świetnie zaprezentowane. Da sie to jeszcze kupić?