did_lajf_2

Zapraszamy serdecznie na drugie spotkanie na żywo z okazji… drugiej rocznicy powstania Domidrewno! Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 14.09 o godz. 19.30.  

Przyszykujcie pytania 🙂 Film będzie na żywo dostępny na kanale YouTube, natomiast czat na którym będziemy zbierać pytania znajduje się na naszym forum dyskusyjnym Domidrewno. Jeśli ktoś chce nas o coś zapytać, a nie będzie mógł w tym czasie zasiąść przed komputerem, proszę wysłać zapytanie na lidka(maupa)domidrewno.pl. Do zobaczenia!

2018-05-01T18:13:36+00:00

About the Author:

3 komentarze

  1. Pola 13/09/2013 at 17:48 - Reply

    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fajnie!JAK URODZINKI TO URODZINKI!!!!!

  2. jorgen 14/09/2013 at 19:33 - Reply

    No zasluzyliscie na gratulacje po raz dwusetny -oby tak dalej-pozdrawiam!!!

  3. Silver Price 18/09/2013 at 04:31 - Reply

    Wizyta w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej 10 marca 2011 r. uczniowie klasy III odwiedzili Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Zostali zaproszeni na zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach. Obejrzeli film edukacyjny, odpowiadali na pytania pani policjantki, a w trakcie wykonywania ćwiczeń praktycznych utrwalili zasady ruchu drogowego. Ciekawe było spotkanie z suczką Jodą szkoloną do tropienia materiałów wybuchowych. Już swoim wejściem do sali spowodowała zmniejszenie „aktywności” niektórych uczniów. Ci, którzy przestrzegali zasad, mogli pogłaskać Jodę, zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami opiekuna. Następnie obejrzeli Salę Tradycji, w której poznali historię tutejszego oddziału i zobaczyli sprzęt jaki był na wyposażeniu funkcjonariuszy w latach minionych. Największą atrakcją były zdjęcia zrobione z funkcjonariuszami plutonu specjalnego SG. Miły pobyt zakończył się otrzymaniem dyplomu, pamiątkowych breloczków oraz wspólnym zdjęciem.

Leave A Comment

Polecane

Forum Domidrewno

YouTube Domidrewno

Polityka Prywatności / Cookies