Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Jarku dzieki za wyczerpujaca prezetacje jesli moblbys wyjasnic dlaczego nie podajesz choc orietacyjnej ceny tego brakuje w Twoich filmach i nie chodzi o to by podawac konkretne kwoty a np.mozna to nabyc w granicach —— i tyle pozdrawiam
Odpowiedź jest banalnie prosta… cena dziś, cena za 5 lat będzie totalnie inna… Ja nie kasuję filmów, nie uaktualniam opisów po emisji. Każdy szczerze zainteresowany jest w stanie ustalić sam cenę po kilku kliknięciach myszką w Google.
Wojtek cena jest oczywiście do znalezienia w internecie i raczej nie jest to dla każdego dostępna maszyna , szczególnie jak się jest jakimś półamatorem bo o amatorze bawiącym się tylko sam do siebie nie wspomnę , czyli 15,500 tys zł , nie wiem czy to cena naprawdę nowego sprzętu czy już z drugiej ręki . Taka maszyna musi na siebie zarobić , muszą się koszty zakupu zwrócić . http://sprzedajemy.pl/pila-felder-hammer-formatowa-k3w-nr26749187
Jarek mam pytanie co do tego podcinacza , ta mała tarcza kręci się w tę samą stronę co tarcza główna piły czy odwrotnie .
ząb zawsze musi nacierać na materiał od której strony nie patrząc
MarekET – podcinacz zawsze kręci się w odwrotną stronę.
Pit , dziękuję za odpowiedź , nie miałem czymś takim do czynienia dlatego pytałem .
Jarku zrozum mnie dobrze , chodzi mi o to ze aby film byl pelny ,wyczerpujacy ,doglebny to brakuje tu tego dosc istotnego elementu-podania ceny.Nie musisz oczywistosci mi tlumaczyc ze klikij myszka i masz cene -chodzi wlasnie o to ze masz doskonaly kanal ktory jest tak dobry gdzie nie ma sie do czego przyczepic bo jest wszystko podane od parametrow do ceny -zapewne sam pragniesz aby Wasz kanal byl najlepszy i dlatego zweocilem na to uwage bo tu zauwazylem ,,slabosc,, kanalu ale oczywiscie zapewne masz swoje powody do takiego prowadzenia kanalu pozdrawiam
W filmach mówię o tym co jest stałe i niezmienne. Dzięki temu film jest aktualny dziś, jutro i za 5 lat również taki będzie.