Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Pana maluchy mają dobrze 🙂 Szafka pomieści pół sklepu z klockami 😉
My wszyscy mamy z Panem Jarkiem dobrze 🙂
Bardzo fajnie wykonane.
Chciałbym tylko zapytać się jakimi względami kierował się pan montując wieniec górny pomiędzy ściankami bocznymi? Czy tylko estetycznymi? No i drugie pytanie to czy czasowo opłaca się rozkładać spzęt do malowania (lakierowania) na jedną szawkę tego rozmiaru?
Dziekuję i pozdrawiam.
Jarek, this will be a nice piece of furniture for your kids.What type of wood did you use? I think I missed that.Greetings from Good Old GermanyPeter
Widzę że ścisków to ci nie brakuje 🙂
Hultafors? 🙂
Kiedy była emisja pierwszej części Szafki Lego?
Jak się sprawdza malowanie lakierobejcą przy użyciu pistoletu natryskowego? Licząc czas potrzebny na umycie sprzętu czy jest to warte świeczki? Ile warstw trzeba nałożyć żeby efekt był dobry? Jak się to sprawdziło we wnętrzu szafki, np. w narożnikach?
niektórymi bejcami nie maluje się pędzlem – tyko natryskiem – inaczej nie wyjdzie
Ściski przede wszystkim hehe 😉 Super filmiki fajnie się patrzy jak Pan to robi 😉 I ten warsztat…. 😉
Generalnie to fajny mebelek , tylko mam obiekcje co do malowania w środku
Jarek jak poradziłeś sobie z odkurzem ?
Jaki model i firma czerwonych spodni roboczych ??