Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/domi/domains/domidrewno.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308













Witam.Panie Jarku, bardzo fajne narzędzie, ratuje pupkę.Zapraszam do siebie.:)dzielimy sie doświadczeniem związanym z meblarstwem
To ja już wolę mojego WORX`a ;]
Pomimo, ze Fein to gorna polka jesli chodzi o narzedzia to jesli wierzyc w to co pokazuja na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=qRGeJ9h3Rwg&hd=1 to juz tak pomaranczowo nie jest.
Amciek takie reklamy traktuj z przymrużeniem
oka
O nie 🙂 Ja na takie filmy się nie pisze, wkręcanie 250 wkrętów czy ucinanie ich… to nie dla mnie. Co do ostrzy – Amciek, ja tych standardowych nie stosuje, do moich prac używam wyłącznie E-Cut Long-Life bimetalowych, a w sumie jednego i tego samego 🙂
Jarek jak pomysle ile wysilku trzeba bylo wlozyc w wyciecie takich otworow dlutem, a dzieki takim narzedziom -to bulka z maslem ! pozdrawiam.
„Jest to już stal HSS” – HSS to również stal szybkotnąca (High Speed Steel). To tak BTW, poza tym interesujące urządzenie 🙂
Już w pierwszym przykładzie brzeszczot musiałeś założyć jak rusin – na opak, wystarczyło obejrzeć film dołączony do Multimaister gdzie mamy pokazane robocze położenie brzeszczotu.Oczywiście to opaczne mocowanie jest dopuszczalne ale w sytuacjach gdzie inaczej nie można.Druga sprawa,trzymanie młotka przy wbijaniu gwoździa,spokojnie możesz sobie odciąć pół trzonka bo go nie potrzebujesz a gwoździe wbijasz jak małe dziecko.Reszty szkoda oglądać…….
fajny, na marginesie to 'fajn’ nie 'fejn’
jakby ciszej działało, to mogłoby być idealnym narzędziem dla włamywaczaa tak to tylko dla artysty rzeźbiarzapozdrawiam