Idzie nowe…
A raczej nie idzie, bo już nadeszło 😉 Powiem Wam, że byłem bardzo ciekawy jak model REBQ został zmodyfikowany i jaki wpływ na to miały życzenia użytkowników. Jak wiecie model EBQ gościł na rynku parę ładnych lat i tym bardziej następca był gorąco wyczekiwany. Muszę przyznać, że nowa maszynka została ulepszona z głową i tu mam problem 😉 bo ja się z moją głową chyba pożegnam (jak się Lidka dowie o mojej przesiadce na REBQ).
Na wszystkich fotografiach: z lewej strony jest model EBQ, a z prawej nowy REBQ.
Zapraszam Was na film.
widzę że od zdjęć do filmu było przemeblowanie warsztatu 😀
Długi ale ciekawy film, oby więcej takich! 🙂
Filmik długi,ale….pokazałeś wszystkie{?}różnice w obu modelach i o to chodzi.Dobrze,że nowe modele „robione są z głowę”,wychodzą na przeciw oczekiwaniom kientów.Za kilka lat pewnie Lidka znowu Ci zmyje głowę,bo Festool coś usprawni i w tym modelu.
jarek dzieki za film dla nowo kupujacych oczywiscie nowa wersja dla posiadaczy starych modeli wydatek z tych niekoniecznych pozdrawiam
Przyznam ze mam do czynienia z narzedziami tej firmy-z czego jestem bardzo zadowolony; za trwalosc i profesjonalizm wykonania-cieszy mnie mozliwosc obejzenia na waszej stronie tych nowosci wraz z profesjonalnym demastrowaniem ich mozliwosci-czekam na wiecej!!!!!
Ja zbieram kase pragne sobie sprawic takie cacka-mysle ze mi sie uda?
Bardzo fajny film. Szkoda tylko, ze Festoolowi nie chce sie krecic takich filmow.
Film niby długi, ale nie męczył. Czekało się na kolejną informację z zaciekawieniem. Fajnie!
witam <pracuje na co dzien takim sprzetem i nie mam zadnych zastrzezen,jest bez awaryjny i precyzyjny ,szkoda tylko ze cena tych narzedzi jest spora jak na warunki polskie.Mimo wszystko warto miec -jest to czysta przyjemnosc pracy tym sprzetem. Piotr
Witam.
Filmik ukazujący różnice EBQ/REBQ ok.
Ale czy możecie zrobić test Festool TS55 vs Bosch GKT 55 GCE vs Makita SP6000? Myśle, że byłoby to ciekawe przedsięwzięcie, które pokazałoby jakość pracy tych urządzeń, a tym samym rozwiało wahania które urządzenie wybrać.
Pozdrawiam
Bartek
Witam,
może wyjdę na durnia ale nurtuje mnie jak to jest że tnąc zagłębiarką np deskę nie musimy mieć pod spodem wolnej przestrzeni aby nie przeciąć materiału leżącego pod deską. czy te zagłębiarki są aż tak precyzyjne czy ja czegoś nie kumam:)
Kto pyta – nie błądzi 😉
Jest regulacja wstępna i dokładna. Możesz ustawić faktycznie co do ułamka mm. Co nie zmienia faktu, że jeśli chcesz uciąć materiał tarcza musi być wysunięta więcej niż grubość materiału. Czyli kładziesz pod deską np 2 deseczki w poprzek i tniesz (nadcinając lekko te 2 deseczki).