Rozpoczynamy serię filmów omawiających techniki pracy wiertarką ATUT. Dziś szykujemy stanowisko pracy. Co będzie do tego potrzebne? Oczywiście to co mamy pod ręką 🙂 Zapraszamy na film!

https://www.youtube.com/watch?v=Yxgu7AXPJCI

2018-05-01T18:13:00+00:00

About the Author:

3 komentarze

  1. MarekET 22/09/2017 at 07:44 - Reply

    Do samej wiertarki nie mam żadnych zastrzeżeń , zwarta konstrukcja łatwa w obsłudze . Ale co do sposobu prowadzenia jej z przykładanymi różnymi kawałkami płyt czy też desek miałby zastrzeżenia , wystarczy coś lekko źle przycięte i będzie problem przy wierceniu . Tu bym widział jednak coś co by było wiarygodną prowadnicą , podkleją czymś takim jak prowadnice do pilarek że się nie będzie ślizgać . Oczywiście coś takiego wedle własnych potrzeb można do tej wiertarki wykombinować ale nie każdy potrafi i nie każdy ma czas się w coś takiego bawić . Sama konstrukcja tej wiertarki daje duże pole do popisu szczególniej jej prosta kwadratowa obudowa aż prosi się o zrobienie dla niej różnych samodzielnie zrobionych przystawek .

    Marek .

  2. Krzysztof 23/09/2017 at 19:53 - Reply

    Genialna, mam już parę pomysłów na nią, ale nie mogę znaleźć jej w sprzedaży mimo zapowiedzi autora, że tak jest. Może Jarek uchyli rąbka tajemnicy gdzie można ją kupić.

Leave A Comment

Polecane

Forum Domidrewno

YouTube Domidrewno

Polityka Prywatności / Cookies