S025. Sposób na dokładne klejenie

Bardzo dokładna klejonka bez ścisków? Da się? Oczywiście… zobaczcie jaki jest na to sposób 🙂

 

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w szorty, video

17 Odpowiedzi na S025. Sposób na dokładne klejenie

 1. Jarek Ostaszewski
 2. Michał Jabłoński

  Ale pięknie się ogląda w takiej jakości. Normalnie jak bym patrzył na żywo. Gratuluję Jarku i życzę dalszych sukcesów stolarskich. Pozdrawiam oraz połamania gwoździ 🙂

 3. Krystian Adamczak

  To co Pan powiedział na końcu to samo napisałem pod jakimś komentarzem chyba na fb.

 4. Przemysław

  Oczywiście, że przede wszystkim pracuje głowa, ale bez narzędzi strasznie ciężko cokolwiek zrobić.Miałem dziadka stolarza. Większość z jego narzędzi przejąłem i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak udawało mu się pracować nie posiadając takich maszyn jak grubościówka chociażby.I chociaż sam staram się czegoś nauczyć (tutaj akurat ambicję wzbudziło we mnie DiD oraz dzięki Tobie, Jarku wciąż uczę się najprostszych czynności stolarskich i ćwiczę je w praktyce) nie posiadając nawet większej piły stołowej (dysponuję jedynie trzema małymi) wykonanie jakiegokolwiek projektu jest bardzo problematyczne. Przez to, a może dzięki temu uruchomić muszę głowę i kombinować, szukać rozwiązań i w wielu wypadkach uskuteczniać pracę narzędziami ręcznymi.Najgorsze, że większość z tych narzędzi jest już zużyta i nawet noże hebli czy dłuta są wyeksploatowane, a nie mam czym i nie potrafię ich odpowiednio naostrzyć, żeby dało się tym pracować…No cóż. Dość żali.Pozdrawiam, dziękuję za wszystkie filmy, z których tak wiele się nauczyłem i czekam na więcej!

 5. Paweł Nowak

  Bardzo ciekawa porada. Moglbys czesciej pokazywać jak zrobić jakieś czynności za pomocą prostych narzędzi. Albo część z nich zrobić samemu. np jakiś system pocket hols(system krega to jakieś 500 zł można to zrobić samemu). Myślę ze wiele osób była by zainteresowana.

 6. ten tego

  Prawda najprawdziwsza…Nic nie powstanie nawet jak kupa sprzętu a brak talentu…PozdrawiamKozio

 7. Przemek

  Ogromny progres rozwojowy działalności onlien. Super materiały z odcinak na odcinek coraz lepiej. Dużo można się nauczyć. A może taki skonsolidowany poradnik dla amatorów zaczynających – co robić krok po kroku?

 8. Michał Szczerbowski

  Ok ok, ale po co ta szczelina? 🙂

  • Mirek

   Żeby był odpowiedni docisk na całej długości ,a szczególnie na końcach, wywołany naprężeniem drewna. Docisk był tylko w środku.
   PS. Jarku jest coraz lepiej i oby tak dalej. Pozdrawiam
   mirko

 9. GipsKartonITD
 10. Grzegorz

  Film bardzo pomocny, dziękuję. Chętnie zobaczyłbym jak ukosować deski wzdłuż i w poprzek pod danym kątem przy użyciu jedynie grzbietnicy i struga. Panie Redaktorze może uda się coś zrobić na ten temat?

 11. 연홍

  군침 돈다 꿀건… 잘보구가요!

 12. Kaziuk

  Jarku dziekujemy Ci bardzo za wskazowki i ciekawostki ktorymi dzielisz sie znami, ktore pomagaja nam tez cos zbudowac samym tak trzymaj!!!!!POZDRAWIAM!!!!!

 13. mily68

  A ja dzisiaj sprawdziłem empirycznie i faktycznie – działa! 🙂

 14. Piotr Konopka

  Witam, Panie Jarku.Patrząc, jak bardzo przydatna jest pilarka stołowa, chciałbym się zaopatrzyć w podobne urządzenie. I tutaj maoje pytanie: czy lepiej jest kupić taką rzecz:http://allegro.pl/pila-przecinarka-stolowa-pilarka-tarczowa-1-2kw-i5366124792.htmlczy taką piłę:http://allegro.pl/pila-pilarka-tarczowa-bosch-pks-55-1200w-160mm-fv-i5397905433.htmli do jakiegoś stołu przymocować ja do góry nogami od spodu?Dzięki za odpowiedź

 15. Greg Thomas

  Więcej takich filmów! Gdzie pokazuje Pan jak coś zrobić dobrze, bez perfekcyjnych, profesjonalnych narzędzi :).

 16. Video Temat

  Wygląda to bardzo fajnie, fach w rękach widać.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.