B012. Ozdoby świąteczne (w 2,5 minuty)

domidrewno_blondynka_ozdoby_5

Smutny byłby dom na święta bez ozdób, światełek i odpowiedniej atmosfery. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, aby takie ozdoby stworzyć. Trzeba zajrzeć w stare pudła, wyjść na ogród i pozbierać to co jest dookoła nas. Zapraszam Was do wspólnej przygody w ozdabianie świąteczne.

 

 

 • domidrewno_blondynka_ozdoby_2
 • domidrewno_blondynka_ozdoby_3
 • domidrewno_blondynka_ozdoby_4

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

7 Odpowiedzi na B012. Ozdoby świąteczne (w 2,5 minuty)

 1. Pola

  Święta to zapach imbiru,cynamonu ale także ?? anyżu….gwiazdki którego można przyklejać na gorąco nawet na gałązeczkach świerkowych…..no i do tego koniecznie!!nadziana gożdzikami dorodna pomarańcz….Wesołych Świąt!Bez zmartwień!Z barszczem z grzybami…z karpiem..Z gościem,co niesie szczęście,czeka nań przecież miejsce…….Wesołych Świąt! A w Święta -niech się snuje kolęda i gałązki świerkowe niech WAM pachną NA ZDROWIE!WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

 2. Kaziuk

  Kochane!!! Blandynki-wkadacie tyle serca w to co staracie sie nam pokazac- ze wystarczy troche checi ;wyobrazni i niewiele pieniedzy zeby swieta byly mile i przyjemne!!!ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT iSZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!

 3. amigorg

  Na pierwszym zdjęciu ( z reniferami) Jarek jakiś taki niepodobny..:)
  Ozdoby cudne.

 4. robert61619

  te paznokcie to wściekła czerwień bo chce kupić żonie

 5. Glória Pinheiro

  Comigo não funcionou

 6. wujek przyroda

  super 🙂

 7. Kitsune Chan

  Puts a cara do menininho : ” japaa cara é o japa tu é foda cara ” tenho certeza que a presença da mae impediu que ele desse um ataque like a japa kkkkkkkkkkkkk

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.