619. Wiertarka ATUT: stanowisko pracy

Rozpoczynamy serię filmów omawiających techniki pracy wiertarką ATUT. Dziś szykujemy stanowisko pracy. Co będzie do tego potrzebne? Oczywiście to co mamy pod ręką 🙂 Zapraszamy na film!

 

 

 

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w sprzęty DiD, video

3 Odpowiedzi na 619. Wiertarka ATUT: stanowisko pracy

  1. MarekET

    Do samej wiertarki nie mam żadnych zastrzeżeń , zwarta konstrukcja łatwa w obsłudze . Ale co do sposobu prowadzenia jej z przykładanymi różnymi kawałkami płyt czy też desek miałby zastrzeżenia , wystarczy coś lekko źle przycięte i będzie problem przy wierceniu . Tu bym widział jednak coś co by było wiarygodną prowadnicą , podkleją czymś takim jak prowadnice do pilarek że się nie będzie ślizgać . Oczywiście coś takiego wedle własnych potrzeb można do tej wiertarki wykombinować ale nie każdy potrafi i nie każdy ma czas się w coś takiego bawić . Sama konstrukcja tej wiertarki daje duże pole do popisu szczególniej jej prosta kwadratowa obudowa aż prosi się o zrobienie dla niej różnych samodzielnie zrobionych przystawek .

    Marek .

  2. Krzysztof

    Genialna, mam już parę pomysłów na nią, ale nie mogę znaleźć jej w sprzedaży mimo zapowiedzi autora, że tak jest. Może Jarek uchyli rąbka tajemnicy gdzie można ją kupić.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.