611. Piła ukosowa Milwaukee MS305DB

Nowa ukośnica w warsztacie Domidrewno?

 

 

Musi być to więc sprzęt wyjątkowy… i tak dokładnie jest 🙂 Milwaukee MS305DB –
wielkość tarczy, zakresy pracy i dokładność… czego więcej można chcieć od ukośnicy? Zobaczcie zresztą sami… zapraszam na film!

Szczegółowe dane techniczne znajdziecie tutaj: https://pl.milwaukeetool.eu/ukosnica-z-posuwem,-uchylna-dwustronnie-305-mm/ms-305-db/

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w sprzęty DiD, video

4 Odpowiedzi na 611. Piła ukosowa Milwaukee MS305DB

 1. MarekET

  Fajny precyzyjny kawał dobrej maszyny , wart swojej ceny .

 2. Wojtek

  Jarek zamieniles mercedesa na syrenke wszystko jak nawet pokazujesz zaciski i ilość pylu co tu porownywac z kapexem ? do większych przekroji masz tasmowke a to kombajn glosny i nawet wystaje raczka poza stol dla mnie tragedia

  • JarekO

   Dla Ciebie tragedia dla mnie nie 🙂 Miałem sporo ukośnic i ta jest najbardziej stabilna z nich wszystkich. Głośna? Warsztat to nie muzeum… pracujesz z ochronnikami słuchu przy pilarce. Pozdr!

  • Cabinet Maker

   Zamierzam w najbliższym czasie kupić ukośnicę ale raczej bezprzewodową , jednakże dziwię się krytycznych opinii nt. Milwaukee, gdyż niektóre narzędzia robią po prostu najlepsze w swojej klasie cenowej. Sam posiadam kilka Festooli ale jeśli chodzi o bezprzeowdowe to Milwaukee mi odpowiada i także posiadam ich kilka (10). Testowaliśmy z kolegą moją wkrętarkę Milwaukee 18 V i jejego Festoola 18 V i powiem tylko tyle że Festool przegrał rywalizację z Milwaukee !
   Natomiast tak jak np: Veritas lub Lie-Nielsen produkuje najlepsze strugi stolarskie to nie oznacza że wszyscy kupują te strugi . Powód jest prosty – cena. Festool także przegrywa w tej kategorii z wieloma innymi firmami chociażby i w tym przypadku Kapekx jest za drogi w stosunku do tego co oferuje.
   Na koniec tylko dodam że porównanie Milwaukee do syrenki jest zdecydowanie niewłaściwe , użyłbym raczej słowa Audi lub Volvo !!!

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.