540. Druk 3D w warsztacie Domidrewno

Kolejna nowość w DiD?

 

 

Tak jest 🙂 Tym razem będzie to druk 3D, jednak żeby to mogło się pojawić potrzeba coś więcej niż te kilka rolek filamentu który leży u nas od pewnego czasu. Potrzebna jest oczywiście drukarka 3D. Tu mam prośbę do Was.. jaką? Zapraszam na krótki film w którym wszystko wyjaśnię. 

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, sprzęty DiD, video

2 Odpowiedzi na 540. Druk 3D w warsztacie Domidrewno

  1. MarekET

    byłby to bardzo ciekawy temat z tym drukiem 3D , szczególnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość tych wydruków , czy po jakimś czasie nie zaczyna się to kruszyć jak stary styropian , czy jest to dość twardy materiał na robienie np. przekładni do samodzielnych konstrukcji mechanicznych narzędzi . I taka mała techniczna trochę złośliwa dygresja do filmu , fajny warsztat , fajne maszyny a na filmie w tle półka z dokumentacją i ze „oklapniętymi” deskami 🙂 znaczy półka do poprawki 🙂

  2. Łukasz

    Od roku czasu używam polskiego Zortrax’a M200. Świetna drukarka do szerokiego spektrum zastosowań. Solidnie i estetycznie wykonana. Plusem jest wysoka dokładność i jakość wydruku. Minusem ograniczona ilość stosowanych materiałów. Wydruki stosowałem m.in. przy budowie plotera frezującego gdzie świetnie się spisują do dzisiaj. Dużo cierpliwości i wprawy wymagają duże wydruki , ale problem ten dotyczy większości budżetowych drukarek 3d. Chętnie podzielę się wszystkimi doświadczeniami z tą drukarka. Pozdr.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.