Kolejna nowość w DiD?

https://www.youtube.com/watch?v=NsrJJBMz3js

Tak jest 🙂 Tym razem będzie to druk 3D, jednak żeby to mogło się pojawić potrzeba coś więcej niż te kilka rolek filamentu który leży u nas od pewnego czasu. Potrzebna jest oczywiście drukarka 3D. Tu mam prośbę do Was.. jaką? Zapraszam na krótki film w którym wszystko wyjaśnię. 

2018-05-01T18:13:05+00:00

About the Author:

2 komentarze

  1. MarekET 13/02/2017 at 10:26 - Reply

    byłby to bardzo ciekawy temat z tym drukiem 3D , szczególnie jestem ciekaw jak wygląda trwałość tych wydruków , czy po jakimś czasie nie zaczyna się to kruszyć jak stary styropian , czy jest to dość twardy materiał na robienie np. przekładni do samodzielnych konstrukcji mechanicznych narzędzi . I taka mała techniczna trochę złośliwa dygresja do filmu , fajny warsztat , fajne maszyny a na filmie w tle półka z dokumentacją i ze „oklapniętymi” deskami 🙂 znaczy półka do poprawki 🙂

  2. Łukasz 13/02/2017 at 16:04 - Reply

    Od roku czasu używam polskiego Zortrax’a M200. Świetna drukarka do szerokiego spektrum zastosowań. Solidnie i estetycznie wykonana. Plusem jest wysoka dokładność i jakość wydruku. Minusem ograniczona ilość stosowanych materiałów. Wydruki stosowałem m.in. przy budowie plotera frezującego gdzie świetnie się spisują do dzisiaj. Dużo cierpliwości i wprawy wymagają duże wydruki , ale problem ten dotyczy większości budżetowych drukarek 3d. Chętnie podzielę się wszystkimi doświadczeniami z tą drukarka. Pozdr.

Leave A Comment

Polecane

Forum Domidrewno

YouTube Domidrewno

Polityka Prywatności / Cookies