439. Drewniane schody na jednej wandze – cz.2

Zabieramy się za montaż wang do przyszłych schodów. Teoretycznie praca prosta i przyjemna… teoretycznie 😉 Zapraszamy na film!

 

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

6 Odpowiedzi na 439. Drewniane schody na jednej wandze – cz.2

 1. Lirorobert

  Witam.
  Przygotowanie materiału do wykoczenia czy to lakier czy inny środek, zawsze jest pracochłonne i potrafi zająć więcej czasu niż samo wykonanie elementu.
  Szkoda że nie ma realizacji z tego etapu, ale może następnym razem.
  Dziękuję z kolejny film.

  Pozdrawiam

 2. Tomekz

  Dzielicie się wiedzą i doświadczeniem

  W tym odcinku odniosłem wrażenie , że mało było dzielenia , a wręcz kamera i skaczący uczestnicy nie do końca chcieli wszystko zdradzić – a dlaczego?.

  Pozdrawiam Tomekz

  • JarekO

   Formuła nie zmieniła się od 1 filmu DiD. Zawsze są komentarze włączone i każdy może zadawać pytania, wypowiadać się swobodnie na temat filmu. W czym mogę pomóc Tomekz?

   • Tomekz

    Mnie nie musisz pomagać .

    Podczas pracy wangi były tak niefortunnie położone do kamery , że mało co było widać , gdzie i co wklejaliście do nich.W ogóle nie pokazałeś gotowej wangi od frontu jak i od spodu , gdzie można było wyjaśnić , jak przewidujesz mocować do niej stopnie itp.

 3. Pawel

  Kurcze pieczone jaka profanacja stołu. Dla mnie jest świętością … Nawet kawy tam nie stawiam

 4. Grzegorz

  Nie jestem pewny czy to mnie źle uczono matematyki czy tak musi być ale ja tam widzę dwie wangi połączone ze sobą w jeden zestaw wiec schody są na zestawie wang a nie na jednej

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.