382. Na naukę nigdy nie jest za późno!

To prawda!

 

 

Można się o tym przekonać składając papiery do Szkoły w Garbatce Letnisko. Wyjątkowa atmosfera Garbatki, grono pedagogiczne i elastyczny program nauki zapraszają do szkoły – wiek nie ma znaczenia 🙂 Spróbujcie – warto!

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w lotna kamera, video

5 Odpowiedzi na 382. Na naukę nigdy nie jest za późno!

 1. Kaziuk

  Naprawde nie myslalem ze w kraju mamy takich zapalencow nauki zawodow -bardzo poszukiwanych!!! CWALA IM za to- bo tak dzieki nim- nie wiele potrzeba by zostac fachowcem -Tylko szczere checi Chyle czola i Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Jorgen

  Macie racje-lepiej pozno niz wcale-tak trzymajcie!!!!

 3. Lidka

  Ja się zapisuję jak tylko znajdę chętnych do opieki nad dzieciakami 🙂 Widzę jakieś ręce w górze? 🙂

 4. Adam

  Super że promujecie naukę zawodu w szkołach tylko szkoda że nie wspominacie ani słowem że szkoła o profilu drzewnym znajduje się także w Poznaniu której jestem absolwentem i której wiele zawdzięczam, a jeśli chodzi o konkurs „Wyczarowane z drewna” to moim zdanie wygrywają tylko dlatego że mają bogate zaplecze maszynowe o którym inny wykonując prace na ten konkurs mogą tylko pomarzyć i to im należy się podziw że pomimo braku sprzętu podjęli się wyzwania, i szkoda że Pan który opowiada o szkole nie wspomniał o ogólnopolskim młodzieżowym konkursie wiedzy o drewnie organizowanym przez SGGW w którym to pierwsze dwa miejsca zdobyliśmy ja z kolegą właśnie ze szkoły w Poznaniu a uczniowie z jego szkoły nie popisali się.

 5. Lidka

  Adam, w rozmowie nie padło stwierdzenie, że w Garbatce jest jedyna taka szkoła. Nie możemy również mówić o rzeczach czy miejscach, których nie znamy.
  Garbatka zapukała do naszych drzwi i dlatego się u nas pojawiła. Chwalą się nagrodami jak każdy na ich miejscu by się chwalił. Tobie i koledze (skoro też się pochwaliłeś) gratuluję wiedzy i wygranej 🙂 Pozdrawiam

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.