353. Kuchnia – w poszukiwaniu inspiracji

W poszukiwaniu inspiracji…

 

 

udaliśmy się do salonu z rozwiązaniami dedykowanymi do kuchni (i nie tylko). Lidce tak się spodobało to miejsce, że na naszej liście do wykonania znalazły się kolejne meble do salonu, sypialny, biura i kuchni 🙂 Z tak wykonanym zadaniem wróciliśmy do Agnieszki – teraz czekamy na jej wybór i decyzję. W kolejny filmie zajmiemy się już projektowaniem.

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

18 Odpowiedzi na 353. Kuchnia – w poszukiwaniu inspiracji

 1. Avi Avikzer

  עמיר פרץ צודק לא משנה הכמות אלא האיכות, גם אם נכניס 10 מיליון ערבים עדיין אנחנו נהיה טובים יותר וננצח אותם

 2. Елена Моргачева

  А у нас в Самаре дороги перед днем Победы „отмывали”!) Вот только дорог как таковых нет! Видимо, деньги отмывали, а не дороги…(

 3. Jarek Ostaszewski
 4. Paula

  Pan Jarek będzie miał teraz DUUUUUŻO pracy 🙂 Wynajęliście ten salon, żeby tak cicho i pusto było do filmu? 🙂 Jestem ciekawa co też wybierzecie do tej nowej kuchni?

 5. powermadmax

  Też mi i trend , otwieranie szafek bez uchwytów , co za lipa.

 6. Jarkozlik 41

  A jeśli można… Gdzie takie cuda można pooglądać?

  • Lechu1123

   Hettich pod Poznaniem, jeśli się nie mylę 😉

 7. Namos9

  No cóż taki błąd można popełnić tylko raz. Po co Ci było zabierać żonę do tego salonu, teraz będziesz miał przechlapane ;-).Co do tych mebli. To te z ogromnymi szufladami potrzebują też mocniejszych prowadnic. Mocniejsze prowadnice to też i droższe. A szuflada z 7:09 to chyba pomyłka. Tak samo jak i te szklane. Szafa gospodarcza z 4:26 lub 9:15. Jeśli będzie robiona to lepiej będzie zrobić mniejsze „światło” szafy dla łatwiejszego wysuwania szuflad.Oświetlenie w szafie? Komu do czego potrzebne oświetlenie w szafie 60 cm głębokości? Za dużo takich „dodatków” będzie generowało koszty. Lepiej zainwestować w funkcjonalne wyposażenie, które ułatwia codzienne korzystanie z mebli.

  • Lidka

   Zgadza się, że każdy „bajer” kosztuje, ale…dla mnie różnica między prowadnicami, które mam teraz w kuchni (zwykłe kulkowe) a tymi np push to open silent była jak przepaść. Ilość operacji otwierania i zamykania szuflad, szafek w kuchni jest tak duża, że dobrze chodzące prowadnice to spokój ducha dla niejednej Pani 🙂

 8. Marit Loom

  De licht blauwe, en het leukste vond ik de Empire State Building! Super cool 🙂

 9. Kilkujadek krasnal

  Lepsze jest wrogiem dobrego. Dużo tu laminatu, plastiku, stali, tylko drewno gdzieś się zapodziało… Przypomina mi to hotel Formuła1 w Lipsku (DE) zwany przez kolegów Toy-Toy’em.

  • Lidka

   Zgadza się, nie moje klimaty jeśli chodzi o design.
   Jednak te systemy pokazane w „plastikowej otoczce” można (i my to pokażemy) zastosować w tradycyjnym meblu z litego drewna. Brakowało mi takiej właśnie prezentacji w tym salonie, przyznaję, ale i tak chodziło tylko o wypróbowanie tych rozwiązań.

 10. CZARNYEU

  Te wszystkie samodomykacze mają niższą trwalosc niz bardziwj klasyczne rozwiązania, choc sa oczywiscie wygodniejsze.

  • Lidka

   No i nie można trzasnąć taką szufladą, jak się człowiek zdenerwuje 🙂

 11. PelzaK1

  Jarku, te wysuwane „nogą” szuflady były wyposażone w servo drive czy może był to system push to open silent? Widziałem ostatnio informacje o tym systemie, który wysuwa szuflady po naciśnięciu i posiada cichy domyk i to bez zasilania, ale niestety nie widziałem go w praktyce jeszcze. Jestem bardzo ciekaw jak oni to zrobili ;).

  • Lidka

   Były takie i takie. Te servo drive delikatniej „chodziły” i ja chciałabym je chyba tylko przy szufladzie/szafce na odpadki, którą otwieram setki razy dziennie. Te push to open dla mnie całkiem w porządku – to chyba kwestia wyćwiczenia ręki/nogi przy otwieraniu i zamykaniu.

 12. Ang3lFTW

  Matte…. HAHAAHA omg hahaha, typisk… har flaks jeg og vett 🙁

 13. Tomasz

  Ja poproszę filmik o szufladzie cokołowej – na filmie w 5:39. Stosowałem mechanizmy z Bluma i twierdzę że jak na taką markę szuflada jest NIEDOPRACOWANA!
  Chętnie zobaczę inne rozwiązania.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.