335. Szafka z szufladami 1/2

Kolejna szafka?

 

 

Tak jest! Tym razem jednak typowa zabudowa z płyty wiórowej. Będzie to brakujący element wyposażenia naszej dużej szafy z drzwiami przesuwnymi. Mam nadzieję, że z tymi szufladami miejsca już nie braknie 😉 Zapraszam na film!

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

25 Odpowiedzi na 335. Szafka z szufladami 1/2

 1. Suzuki Nami

  怖そうに書いてるけど

 2. Sebaskas

  Praca w zakładzie jest bardzo wciągająca, nie ma kiedy do kozy podrzucić drwa. Fronty będą chyba z tego jaworu ze zdjęć. Pozdrawiam.

 3. Jarek Ostaszewski
 4. Patryk

  Jarek narzuca tempo z pracami ostatnio 🙂

 5. DonDomel

  Jarku, Ty jestes producentem mebli ? Domow drewnianych ? pytam bo nie wiem a ciekaw jestem do czego uzywasz tak wielkich i licznych profesjonalnych narzędzi. Pozdrawiam.

 6. Jarvik

  Ta maszyna na 6.20 to jakaś zgrzewarka ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

 7. cabajjero

  Jarku, jakich prowadnic użyłeś do szuflad?

 8. Arek

  A ja mam pytanie odnośnie prowadnic kulkowych czy macie jakiś sprawdzony patent na ich montaż bo często mam problem z ich montażem frontów zwłaszcza gdy jest więcej szuflad

  • Jan

   To łatwe, ja robię tak:montuje fronty od dołu, czyli ostatni front do skrzynki łapie ściskami i ustawiam jak mi pasuje i przykrecam od środka wkrętami, następnie zdejmuję ściski i wyjeżdżam na około 5 cm tą szufladą do której zamontowałem właśnie front, kładę na niego dystanse i stawiam na nim kolejny front, dojeżdżam do niego drugą skrzynką, ustawiam, łapie ściskami i skręcam, no i tak dalej. Tylko wcześniej sobie trzeba precyzyjnie te dystanse przygotować. Składam tak komody od lat, bo do szafek kuchennych to już szablony mam porobione. Ale dla takich mebli jak tu Jarek pokazał ten sposób się sprawdza 🙂 Pozdrawiam Jan.

 9. Przemysław Niekrasz

  o i widzę, że upragniony dozownik kleju zakupiony 🙂

 10. Dodek Dodkowski

  Od niedawna oglądam Twoje prace.Obejrzałem około 20 odcinków, zostało ponad 300!Jestem zachwycony, fantastyczna robota całej rodziny.Powodzenia!!!

 11. Bebilon

  Jarku, korpus ładnie, ale skrzynki szuflad na wkręty ? Mogłeś już na Domino połączyć 🙂 Dlaczego wolałeś jednak wkręty ? 🙂

  • JarekO

   Skacze z technikami wykonania, sprawdzam sobie, narzędzia i osprzęt. Byłem ciekawy tych wkrętów w płycie 16 mm (czyli główka bardzo blisko brzegu płyty wychodzi). Jestem pod wrażeniem – bo laminat nawet w najwęższym miejscu nie pękał. Druga kwestia to czas. Musiał bym kiedyś z zegarkiem w ręku sprawdzić i porównać wkręty vs domino (plus klejenie).

 12. AgeDee34

  Mam małą uwagę co do napisów. Lepiej jest nie rozdzielać zdań. Ma to duże znaczenie dla późniejszego tłumaczenia przez translator.

  • JarekO

   Dzięki wielkie za tips. Zaczynamy dopiero w tym temacie walczyć i każda podpowiedź na wagę złota! 🙂

 13. cichy1966

  Super materiały wideo – ten ostatni także
  Ale wczoraj oglądałem materiał o remoncie tarasu – gdzie wspominaliście o materiale odnośnie budowy takiego tarasu – czy się ukaże w tym roku wiosną?

  • Lidka

   Wiosną chyba damy sobie spokój z pracą 😛 A tak poważnie to na pierwszy rzut idzie ogród zimowy – z takich większych realizacji, taras będzie musiał poczekać. Pozdrawiam i dziękuję.

 14. Pielasa Lanowy

  BHP w Pracy cięcie na pile w rękawiczkach?

 15. Paweł Alenowicz

  Fornir został nałożony przez Ciebie, czy płyta zakupiona już jako oklejona? Może jakieś wideo o fornirowaniu płyt wiórowych/MDF?

 16. PHU Pracus Allegro

  Hej, sam dla siebie też składam meble, mam takie pytanko co to są za szablony co używasz do nawiercania pod otwory szuflad ? bardzo by mi się takie przydały lecz nie wiem gdzie szukać

 17. Mars Ryuzmu

  와 9분 전!1빠

 18. 최현승

  역시 이거는 내용이 보니까 이해가 돼네 게임중에 제이랑 데이비드 이야기 이해하기 힘들었눈데 이거 보고 이해함 ㅋㅋㅋㅋㅋ아 그리고 우리나라 돈슨 돈 많이 벌잔음 그러니까 이정도 프레임은 나와야 정상아님? 미안 내가 너무 지나친 이야기 했다면 사과할께 ㅎㅎ^^

 19. 浅居亜衣梨

  もるさん強ッ!!!!!マホト可愛い♡

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.