272. Drewniana donica na poziomki już w ogrodzie!

 

Dziś tylko krótki film z samego montażu donicy. Poszło szybko i gładko, poziomki już się przyjmują, a my czekamy na plony!

 

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

8 Odpowiedzi na 272. Drewniana donica na poziomki już w ogrodzie!

 1. Jarek Ostaszewski
 2. piotr

  Pionowa grządka z poziomkami prezentuje się doskonale w waszym ogródku przydomowym,miejsce wybraliście dobrze. Super /donica/ dopełnia całą kompozycję z pergolami. Czy ta dobudówka do warsztatu którą widać w tle to miejsce na urządzenie do odciągania wiór. Pozdrawiam i życzę udanych plonów i smacznych poziomek PIOTREK.

 3. MechLakEl

  – ten pierwszy dolny element piętrowej donicy mógłby być postawiony na cokole np z cegieł ( + 5 cm wyżej)by tak szybko nie zgnił (wilgoć)-reszta super i gratuluje ukończonego projektu !…

 4. Tomasz Hamielec

  Wirza wyszła naprawdę fajne ale zauważyłem jedną rzecz a mianowicie kiedy Jarek się przemieszcza to i kot

 5. Tomasz

  Świetna donica, wyśle linka mojemu Tacie i pewnie sobie sam taką zrobi:)
  Panie Jarku, a czy wie Pan, że podlewając w ten sposób ciśnienie wody będzie największe na dole i dolne segmenty będą bardziej nawodnione niż górne? Oby dolne krzaczki nie zgniły.

 6. Marek

  Cegła na cokół to słaby patent szybciej rozpadnie się niż drewno odpowiednio zabezpieczone pozdrawiam

 7. Rasky

  Ale po co ta rura? ;3

 8. MrJanusz45

  Witam z dalekiego Toronto. Panie Jarku, gratulacje!!!!!, to wspanialy pomysl. Zwlaszcza dla tych, ktorzy maja male ogrodki. To nie tylko praktyczne, ale ladne wizualnie, i ten pomysl nawadniania, jest rewelacyjny. Sadze, ze otrzyma Pan wiele zamowien, bo to samemu wykonac to jednak dosc skomplikowane. Nie mowiac tez, o wspanialym warsztacie pracy, ktorym Pan dysponuje, i te narzedzia. Zycze powodzenia, i udanych zbiorow.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.