226. SketchUp: skrzynka na narzędzia ogrodowe

Idzie nowe!

 

skrzynka3_ikona_ok

 

 

Dokładnie nowa seria filmów poświęcona wyłącznie projektowaniu mebli, przedmiotów, konstrukcji drewnianych. Dziś pierwszy film i projekt na podstawie wcześniej już wykonanej skrzynki na narzędzia ogrodowe. Zapraszam na film!

ps. wyprzedzając głosy części z Was: wiem, że brak dokładnego omówienia skrótów, które stosuje – jest to celowe 🙂 Film ma pokazać tempo normalnej pracy w SU. Jeśli będziecie zainteresowani projektowaniem – temat rozwiniemy i pokażemy to dużo dokładniej.

 

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

5 Odpowiedzi na 226. SketchUp: skrzynka na narzędzia ogrodowe

 1. Krzysztof

  Oczywiście, że chcemy więcej!

 2. mily68

  Pokazałeś, że sprawnie poruszasz się w programie – jestem pod wrażeniem jak szybko można zrobić taki projekt 🙂 Czy przewidujesz jakiś mały kurs obsługi od podstaw (są filmy na YT ale nie każdy jest na tyle „anglojęzyczny” czy „jutjubowy”) z omówieniem skrótów (taki „SU dla opornych”)? Fajnie jakbyś mówił które rzeczy są standardowo w programie a które są dodatkami (darmowymi, płatnymi).

 3. Przemek

  dodatek wudworks jest płatny – niestety :]

 4. MarcinW

  krok po kroku z tłumaczeniem co i jak jest zdecydowanie potrzebny dla większości widzów. jak na razie przypomina to kółko po torze z R. Kubicą – nie nauczysz się jeździć samochodem w ten sposób 🙂

 5. Kali

  Proponuję zwymiarować „super docisk” na strugnicę. Temat już trochę zapomniany a zapadł w pamięci …

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.