213. Budowa frezarki CNC DiD cz. 4 – brama, podstawa

Maszyna zaczyna nabierać docelowych kształtów.

 

 

Czas zakończyć prace nad bramą i wykonać podstawę, czyli dziś sporo docinania, klejenia, skręcania. Same przyjemne czynności. Mało tego… będę miał 2 pomocników! Zapraszam na film.

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Realizacja, video

11 Odpowiedzi na 213. Budowa frezarki CNC DiD cz. 4 – brama, podstawa

 1. wojtek

  Jarek dobra robota ale jak sie ma takich pomocnikow to idzie jak z platka pozdro

 2. kaziuk

  Jarek przy tak wysokim tepie pracy i tylu

  pomocnikach to koniec dziela juz bliski!!! .trzymam kciuki!!!!!!

  • JarekO

   Robię co mogę 🙂 Maluchy już mają 10 prac do wykonania na „robocie” 😉

 3. Dominika Milewska

  Zajebisty kot!!! Jaki chętny do pomocy 😉

  • JarekO

   Kazik jest wprawionym pomocnikiem 😉 Czasem tylko ciężko go ze strugnicy usunąć 😉

 4. Sylwek

  Jarku, nie zrozum mnie źle, ale jak uruchomisz tą maszynkę i będziesz nagrywał same tylko filmy z możliwościami tej maszyny to cały ten zamysł dzielenia się wiedzą i doświadczeniem będziesz musiał schować między bajki. Do tej pory miło się oglądało Twoje realizacje, były, przynajmniej dla mnie inspiracją i sam zaraziłem się tym wszystkim a CNC to już nie to samo. Wiadomo- komputer to nie to samo co dłuta, piły, strugi i inne narzędzia. Zabijasz tą ideę. Rozumiem cele zarobkowe, rozwijanie warsztatu, ale kręcenie kolejnych filmów z możliwościami CNC to niestety przerost formy nad treścią. Może na forum CNC zdobędziesz plusa, tu chyba nie bardzo. Pozdrawiam

  • JarekO

   Zapraszam do 1-go filmu o CNC, tam wyjaśniłem powód powstania tej maszyny 😉

   ps. nawet jak bym mial 10 najnowszych, firmowych CNC i tak bym wczepy z ręki robił 😉

 5. Łukasz K

  Jarku ! Twoje filmy kiedyś były zaje…fajne teraz kręcisz je jak robot ,wszystko w przyśpieszonym tempie ale to wcale nie jest lepsze po prostu jak by cię tam nie było tylko jakaś maszyna „bez uczuć” Coś tam napisane (ok) ale jakoś tak dziwnie się to ogląda bez twoich komentarzy (tak na żywo) . Teraz to chyba nie jest przyjemność (hobby) tylko żeby coś nagrać . Morze to nie którym pasuje ale brakuje mi Twego komentarza w twoich produkcjach i poradach . Można to zrozumieć ,(czas)rodzina itp. ale to chyba nie chodzi o to . Sam wróć do swoich pierwszych filmików… . A zobaczysz .Młodzi się napalają cokolwiek zrobić a i tak im nie wyjdzie bo nie mają praktyk tylko w przyśpieszonym filmiku , Nie wiem co Cię skłoniło do takiego nagrywania ,prawdopodobnie kilka komentarzy osób którym się PALI do pracy.. 🙂 ale oglądną twój projekt i robociznę w 30 min.i myślą że już są fachowcami .Ja widziałem chyba wszystkie twoje filmy ale i tak wiem że sobie w niektórych sytuacjach pewnie nie poradziłbym sobie . Więc to nie jest najlepszy sposób na przekazywanie wiedzy , Wiesz w szkołach to chyba nic już nie uczą Nauczyciele ODBĘBNIAJĄ swą pracę a uczniowie …? przychodzą do domu i mówią??? że na lekcji jest tak nudno że śpią a film z projektora leci i nikt go nie słucha . Osobiście jestem w Anglii dzieci chodzą do szkoły ale zasób wiedzy jest znikomy ten angielski poziom nauczania to szósta klasa podstawowa a one idą do uniwarsytetu a i tak nic nie wiedzą po prostu szkoła zrobiła im pustkę w głowie a gdy by wróciły do Polski to o trzy lata w tył z programem są Tym bardziej że jedna córa kończy menadżer architektury budowlanej a i tak zasób jej wiedzy wcale nie jest jakiś super ja po zawodówce mam więcej wiedzy wpojone niż ona po studiach.

 6. Łukasz K

  a jeżeli chodzi o twoje filmy to chciałbym w nim widzieć TROCHĘ CZŁOWIECZEŃSTWA (Ciebie)bo do robotytki to jeszcze trochę Nam beakuje a co nasze pokolenie zrobi …? to ich sprawa.

 7. czcibor360

  a w tle podziemna tv leci o okradaniu obywateli przez aparat państwa 🙂 polecam wszystkim przedsiębiorcom

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.