124. Domidrewno Lajf #1 – pierwsze koty za płoty

No to się działo…

 

Zapraszamy na retransmisję z naszego pierwszego spotkania na żywo. Dziękujemy za Waszą obecność. Odpowiedzieliśmy na kilkanaście Waszych pytań i było naprawdę miło 🙂

Jedną z ważniejszych kwestii jakie poruszyliśmy było uruchomienie forum dyskusyjnego Domidrewno – http://forum.domidrewno.pl, na które oczywiście gorąco zapraszamy. Do końca kwietnia zbieramy Wasze propozycje działów tego forum i od maja ruszamy w formie, którą sami stworzycie. Powinno to ułatwić zdecydowanie kontakt między Wami samymi, oraz uzupełnić Domidrewno.

Nie obyło się też bez studenckiej obsuwy – za którą przepraszamy.

Do zobaczenia następnym razem 🙂

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w video

10 Odpowiedzi na 124. Domidrewno Lajf #1 – pierwsze koty za płoty

 1. mily68

  Było bardzo miło…

 2. POLA

  Głowa do góry!Najtrudniejszy pierwszy krok!a „złośliwości”rzeczy martwych nie można przewidzieć,co również mocno odczułam czekając na wczorajsze spotkanie.PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY-POWODZENIA!!!

 3. Robert S

  Podziwiam Was, za zaangażowanie i chęć podzielenia się z innymi wiedzą i doświadczeniem.

  tak trzymać!

 4. Piotr

  Co was denerwuje?Może nie denerwuje ale nie podoaba mi się picie zimnej i do tego gazowanej wody.Dzieki temu gardło napewno nie wyleczysz aż do lata.Zacznij pić przegotowaną a najlepiej herbatę nawet po kilka litrów dziennie, w każdej pracowni powinnien być taki czajnik elektryczny.Po za tym wasz warsztat nazwałem DREWUTNIĄ.

  • Lidka

   Jak ja Jarkowi dam czajnik na herbatkę i kawkę to juz go w domu nie zobaczę 🙂

 5. piotr

  Było bardzo ciekawie mimo trudności technicznych.Forum to super sprawa oraz dział o książkach jak dla mnie rewelacja,mój pesel to 1965 więc lubię wiedzę na papierze to nawyk z czasów gdy nie było internetu / bo były takie czasy/pozdrawiam PIOTREK.

 6. stolam

  Bardzo podoba mi się wasz portal z filmami, życzę wszystkiego dobrego, połowa sukcesu to jednak wsparcie żony, a reszta idzie z górki.

  • Lidka

   święte słowa 🙂

 7. Maciek

  Bez reżyserki, na żywo, naturalnie i fajnie;)
  Żona czasem przerywa mężowi wchodząc mu w pół zdania, ale później wraca do tematu więc jest ok…
  w 100 % zgadzam się z tym, że praca wykonana własnymi rękami, stworzenie czegoś z niczego, daje satysfakcję nieporównywalnie większą od pracy przy komputerze czy „w papierach”.

 8. drewniAG

  Witam
  od pewnego czasu oglądam Wasze filmy i podobają mi się, w szczególności prezentacje narzędzi i przyrządów ręcznych np. rysak i jak nim sie pracuje, porównanie z innymi i opinia o nich. Jeżeli chodzi o literaturę, to mogę kilka pozycji „podrzucic”, jestem technologiem drewna i stolarzem i z racji wykształcenia coś tam mam 🙂
  Pozdrawiam DID

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.