046. Kompendium wiedzy o drewnie: teak

Bez 2 zdań teak jest wyjątkowy…

Zapraszamy na kolejny odcinek naszej sagi 🙂 Tematem tego odcinka jest najbardziej popularny i ceniony gatunek drewna egzotycznego – teak. Tradycyjnie za kilka dni opis oraz parę fotografii.

Comments

comments

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w kompendium, video

7 Odpowiedzi na 046. Kompendium wiedzy o drewnie: teak

 1. kaziuk

  Cieszy mnie bardzo ze tyle ciekawych rzeczy na waszej stronie; moge dowiedziec sie o roznych gatunkach drewna w jednym miejscu-zycze wam wytrwalosci w realizacji zamierzonego celu .Mam nadzieje ze czeka nas jeszcze wiele niespodzianek-trzyman kciuki!!!

 2. siakiesnowe

  [..YouTube..] Z teczyny robi się do dziś łożyska ślizgowe teczyna pasywuje się w kontakcie z wodą przez co była stosowana na panewki wałów w statkach.Nie tylko pył jest alergizujący – samo drewno powoduje alergię kontaktową u sporej liczby osób.

 3. siakiesnowe

  Z teczyny robi się do dziś łożyska ślizgowe teczyna pasywuje się w kontakcie z wodą przez co była stosowana na panewki wałów w statkach.Nie tylko pył jest alergizujący – samo drewno powoduje alergię kontaktową u sporej liczby osób.

 4. Sławek

  Dzięki za kolejny odcinek o drewnie.
  Tak przy okazji coś o egzotycznym drewnie z Kongo od Wojciecha Cejrowskiego:
  http://www.tvp.pl/styl-zycia/podroze/boso-przez-swiat/wideo/tartak/4064249

 5. Oktafly

  Świetny program

 6. Bartłomiej Zgoła

  Teczyna???? Co to za nazewnictwo???

 7. Basia Sieminska

  my mamy dziki teak.Ten najbardziej szlachetny to teak birmanski.Sprzedajemy ten teak w warszawie.Zapraszamy do magazynu aby zobaczyc na zywo jak wyglada prawdziwy teak.Mamy tez blaty łazienkowe z teaku -przepiękne.509288630.Zapraszamy,bo duzo wiemy na temat tego gatunku…

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.