016. Pilarka spalinowa Stihl MS 261 – praca przy wałkach dębowych

Czas pohałasować 🙂

Dość długo zbierałem się do kupna piły motorowej. Mój wybór padł na MS 260, ale wtedy dowiedziałem się, że za kilka tygodni wejdzie do Polski jej następca czyli własnie model MS 261. Zapraszam na krótki film z testów cięcia tą piła dębiny, a już wkrótce udostępnie kolejny gdzie omówię jej parametry.

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w video

9 Odpowiedzi na 016. Pilarka spalinowa Stihl MS 261 – praca przy wałkach dębowych

 1. Anonim

  dlaczego wybor padl na stihl’a?

 2. Piotr

  Witam. Bardzo fajne materiały. Drobna uwaga. Piłowanie powinniśmy zaczynać jak łańcuch pilarki jest już w ruchu, a nie przyłożony do materiału; Bardzo podoba mi się strona i pomysł publikowania filmów. Pozdrawiam.

 3. jacek

  witam,z mojej strony drobna uwaga, w opisie filmiku jest wpisany bledny model ms 216, druga sprawa to nie wylaczaj pilarki zaraz po pracy,niech sie wystudzi silnik, pozdrawiam

  • JarekO

   Dzięki – poprawione. Pilarka do dziś śmiga pięknie, kolejne 10m dębiny na za sobą i działa jak nowa.

 4. piotrek

  Nie ma jak trochę pohałasować pilarką ja używam STIHL 181 do cięcia metrówki do kominka ale padło też parę starych jabłoni piła spisuj się znakomicie . Pozdrawiam Piotrek .

 5. Adam

  Witam. Dopiero kilka dni temu odkryłem waszą stronę. Bardzo mi się podoba. Do tej pory bazowałem na Marcu S. Cieszę się że w Polsce też są tacy pasjonaci jak on. Obejrzałem już kilka filmów i czekam na więcej. Tylko jedna uwaga. BHP!!! Okulary i ochronniki słuchu to nie wszystko. Do takiego urządzenia jak pilarka, obowiązkowo odpowiedni strój. Już wiele osób straciło w ten sposób życie. Uszkodzenie tętnicy to śmierć w kilka minut. Pozdrawiam

  • JarekO

   Zgadzam się… Ja pilarkę odpalam dość sporadycznie, własnie do rozcinania wałków (jeśli kupię taki opał).

 6. Stihl motorlu testere

  stihl motorlu testere satısı

 7. Anonim

  w pyte

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.