005. Test wyrzynarek Protool JSP 85 E, Festool PSB 400 EBQ, Festool PSC 400 EB Li cz. 1

Gdzie 3 się bije?

U nas! W porównaniu 3 wyrzynarek udział wzięły 3 bardzo dobre urządzenia… zapraszamy na film.

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w video

3 Odpowiedzi na 005. Test wyrzynarek Protool JSP 85 E, Festool PSB 400 EBQ, Festool PSC 400 EB Li cz. 1

 1. Adam

  Mam gdzieś jakie wyrzynarka ma mocowanie, czy ile waży (to nie wkrętarka, im cięższa tym lepiej). Najważniejsze to jakie daje efekty pracy – zabrakło testów praktycznych :/

 2. JarekO

  Założenie jest takie, żeby do każdej recenzji był także materiał video z testów praktycznych (jeśli dane narzędzie mam fizycznie). Film o wyrzynarkach – leci wlaśnie na YT :), będzie dostępny jeszcze dziś.

  Co do parametrów technicznych elektronarzędzi – to mają one duże znaczenie przy pracy stałej (kilka godzin dziennie, czy 5 dni w tyg.). Wtedy każde usprawnienie pracy, każde 100g nabiera sensu.

 3. Adam

  Parametry owszem mają znaczenie ja wybrałbym cięższą – lepiej mi się prowadzi i nie podskoczy na zakręcie przy cięciu od góry, mniejsze drgania.

  Czekam z niecierpliwością na testy praktyczne.

  Rozumiem, że takie akurat maszynki posiadasz, ale fajnie byłoby zobaczyć porównanie pracy maszynek z podobnej półki np. „Festool Carvex vs. Mafell P1 cc”. Teraz to takie porównywanie produktów jednego producenta- prawie reklama ;p. Mam nadzieję, że portal się rozwinie i będzie można zobaczyć równoległe testy nawet kilkunastu producentów 😉

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.