https://www.youtube.com/watch?v=G-8ZAJCw8jU

Planujemy wykonać dobry system alarmowy w Domidrewno. Jednak chcemy aby ten system użyć równocześnie do stworzenia automatyki w warsztacie i w wokoło firmy. Liczymy na małą podpowiedź z Waszej strony… 🙂

2018-05-01T18:13:10+00:00

About the Author:

19 komentarzy

 1. wiewór 19/07/2016 at 19:22 - Reply

  Zrób jak przy instalacji grzewczej w warsztacie-zaproś firmę i nakręć film.
  Czujesz ten sarkazm?

  • JarekO 19/07/2016 at 19:55 - Reply

   Nie nie czuje. Zrobię tak jak zawsze… zaplanuję i wykonam najlepiej jak potrafię. I mimo tego, że elektronika nie jest moim konikiem to pokażę, że jestem w stanie to zrobić. Poczytaj komentarze na YT albo FB to przekonasz się, że jest w tym kraju jeszcze ogrom ludzi którzy służą pomocą i dobrą radą 🙂 Dzięki tym radom powstanie ta instalacja w DiD 🙂

 2. Anonim 20/07/2016 at 07:53 - Reply

  napiszę jako anonim,
  Niem ma sensu wdawać się w dyskusję z takim bucem jak wiewór. Zazdrość aż ulewa się z jego wypowiedzi, a niemożność pochwalenia się własnymi osiągnięciami i stworzeniem własnago portalu popycha go do atakowania go innych.
  Jak nie masz chłopie nic sensownego do powiedzenia to nie odzywaj się. Aak ci się coś nie podoba to po prostu żegnaj. Nie ma przymusu abuś tu był i wprowadzał hejty.

  Powodzenia JarekO

 3. Anonim 20/07/2016 at 08:40 - Reply

  Aha. Można wykasować moją poprzednią wypowiedź jaśli za ostra.
  Anonim

 4. wiewór 20/07/2016 at 18:06 - Reply

  Do Anonima..
  Myślę, że Jarek ma więcej dystansu do siebie niż ty rozumu i nie potrzebuje takich obrońców jak ty.Z pewnością radzi sobie znakomicie. Czego nie można powiedzieć o tobie, cztery zdania, cztery błędy.
  Nie ty mnie witałeś i nie ty będziesz żegnał.

 5. Sylwek 21/07/2016 at 07:00 - Reply

  Jarek, może się mylę, ale Ty to chyba w ten sposób szukasz potencjalnych darczyńców tego systemu w zamian za reklamę na kanale 🙂

  • JarekO 21/07/2016 at 19:45 - Reply

   Kombinuj dalej 🙂 albo… poczytaj bardzo ciekawe wpisy na YT, FB i wtedy kombinuj 🙂

 6. Paweł 21/07/2016 at 21:22 - Reply

  Ten portal już mnie znudził tak bardzo, że aż żal wydanej kasy na sprzęt w stolarni a oglądanie takich pierdoł.

  • JarekO 23/07/2016 at 18:42 - Reply

   To może… czas się zabrać do pracy? :)))

 7. Paweł 21/07/2016 at 21:23 - Reply

  Lepiej pokazać przecinanie deski.

 8. Lirorobert 21/07/2016 at 23:11 - Reply

  A ja uważam że przecinanie deski to nie wszystko. Trzeba też sprzęt i warsztat zabezpieczyć.
  Jedyne co to tego typu prezentacje umieścił bym w osobnym dziale, nie razem z filmami poświęconymi stricto pracy w drewnie.
  A czy jest coś złego w reklamie za towar?
  Nie. Za ilość pracy i wysiłku oraz motywacji dla nas w 100 procentach się należy.
  Mnie jak coś nie interesuje to po prostu pomijam i wstrzymuję się od osądów i komentarzy.

  Pozdrawiam.

 9. JarekO 22/07/2016 at 06:04 - Reply

  Domidrewno to nie fikcja. To rejestracja tego co się dzieje u nas w domu czy firmie. Oczywiście nie wszystko ? Tym różni się kanał DiD od popularnych kanałów o graniu czy modzie. My pokazujemy normalne życie naszej rodziny ?

 10. arek15 22/07/2016 at 15:49 - Reply

  ja bym temat alarmu zaczął od tego co mi mogą ukraść i kto to może zrobić, Jarku na wyposażeniu masz sprzęt z najwyższej półki- jak ukradną to gdzie to sprzedadzą? trzeba mieć „miejsce” na takie sprzęty – na drobnych złodziejaszków wystarczy najprostszy alarm który będzie wył i wystraszał, jak ktoś Cię będzie chciał skroić na poważnie to poważnie się przygotuje- nie podawał bym na twoim miejscu szczegółów instalacji przeciwwłamaniowej. w miejscach gdzie pracowałem to najczęściej system na drzwi był zakładny+ czujniki ruchu. – o automatyce: jestem na etapie zakładania instalacji elektrycznej- elektryka mam dobrego – na bajerkach tez się zna, opowiedział mi anegdotę jak to jeden z jego kumpli pracujących w Norwegii całą chałupę sobie zautomatyzował i oczywiście miał dostęp do wszystkiego z dowolnego miejsca na ziemi za pośrednictwem internetu. wszystko było fajnie dopóki gość napił się za dużo będąc w Norwegii- pootwierał wszystko chwaląc się kolegom ale zapomniał zamknąć bo wódki mieli dużo:)- efekt dom stał dwa dni otwarty , pusty i ze śpiewem na ustach można było wynieść co się da:)nic nie zginęło ponoć:)ja w automatykę nie idę bo sięnie znam na tym, lubię rzeczy które da się samemu naprawić:)

  • JarekO 23/07/2016 at 18:41 - Reply

   Postaramy się zrobić tak żeby było dobrze 😉 Jak się dobrze przypatrzyć w dotychczasowych filmach widać było już czujki i inne elementy, które pracują do dziś. Więc jakieś doświadczenie mam w tym temacie. Sami poprzednio wybieraliśmy i sam instalowałem. Teraz pójdziemy krok dalej z całą infrastrukturą.

 11. garex 23/07/2016 at 07:31 - Reply

  Alarm alarmem, ale warto się ubezpieczyć od kradzieży i pożaru, wtedy człowiek jest spokojniejszy. Każdy alarm można obejść, zakłucić.
  Co do samego alarmu, dobrze mieć monitoring z kamerami full-hd z dobrym podświetlaniem w nocy, czujniki ruchu, czadu, dymu. Cała centrala alarmowa powinna umożliwić wysyłanie powiadomień sms, mieć niezależne zasilanie ups lub akumulator. Możliwość podglądu co się dzieje z telefonu. Nagrywanie i podgląd z chmury na kamery. Kontaktrony pozakładane na drzwi okna, specjalne folie na okna podłączone do alarmu jak zabezpieczeniach w banku. Powiadomienie automatyczne o włamaniu na policję lub do jakiegoś biura ochrony.
  Tylko tak jak mówię, podstawa to dobre ubezpieczenie, gdzie mamy wyliczony sprzęt, udokumentowany, i w razie włamania i kradzieży zwracają na określoną kwotę.
  Pozdrawiam.

  • JarekO 23/07/2016 at 18:38 - Reply

   Bardzo dziękuję za wpis. Zanim uzbroimy DiD przeczytamy wszystkie wpisy z poradami, a jest tego całkiem sporo.

 12. barbiq 25/07/2016 at 20:52 - Reply

  Alarm to podstawa,automatyka to wygoda i fajny bajer bardzo ułatwiający codzienne zadania. Zespolone razem to fajne możliwości:)Sam używam tego rozwiązania na codzień i wielu obowiązkach mogę zapomnieć:)
  Chętnie wezmę udział w dyskusji:)
  Pozdrawiam

 13. Jurek 29/07/2016 at 07:06 - Reply

  Jarku, patrząc na Twoje dokonania stwierdzam, że zarabiasz na stolarce, może trochę na reklamie.
  Nie pchaj się więc w elektronikę i alarmy, tylko zleć pracę profesjonalnej firmie i daj innym zarobić.
  Na tym polega rynek usług, zarabiam i daję innym zarobić.
  A potem mamy samych fachowców, którzy wszystko potrafią i jeszcze próbują uczyć innych.
  Skup się na tym co potrafisz najlepiej.

  • JarekO 29/07/2016 at 19:56 - Reply

   Ale mnie elektronika również interesuje i tu jest problem 🙂 absolutnie nie chcę budować super zaawansowanego systemu bo nie jest mi taki potrzebny, a z tym co chcę.. wydaje mi się, że sobie poradzę (ze wsparciem widzów DiD) 🙂

Leave A Comment

Polecane

Forum Domidrewno

YouTube Domidrewno

Polityka Prywatności / Cookies