Uchwyt na dłuta – niespodzianka dla aktywnych!

A, tak! 🙂

Tak postanowiliśmy nagrodzić osoby, które poświęciły swój czas i przysłały odpowiedź na nasze zapytanie (odnośnie inspiracji wieszaka na dłuta). Nagrodą będą bardzo dobre dłuta Bahco plus gratis – pył z warsztatu Domidrewno 🙂

Upominki otrzymują:

1. Kamil (zgłoszenie na mail) – za gotowy projekt w SU 🙂 wg. mnie fajny ale ma też jeden minus – nie widać szerokości ostrza 

 

2. Piotr Mleczek (zgłoszenie na mail) za podesłane fotki i link http://lordnibbo.wordpress.com/

 

 

 

 

 

 

3. Konrad Król (Facebook) – za prostotę i uniwersalność opisanego pomysłu.  

Najprostsze sposoby są najbardziej praktyczne! 2 deseczki a między nie wstaw mały słupek. po złączeniu dostaniesz otwór, gdzie będziesz mógł umieścić dowolne dłuta w dowolnej kolejności. Dodatkowo ostrza nie bedą dotykały jakiejkolwiek powierzchni.

 

Bądźcie czujni następnym razem! 🙂 Z nami nigdy nic nie wiadomo 😉

 

 

 

Opublikowano na by JarekO Opublikowano w Blog

3 Odpowiedzi na Uchwyt na dłuta – niespodzianka dla aktywnych!

 1. Marek

  Niech żyje Król! 😉 właśnie zrobiłem uchwyty w podobny sposób jak on. Prosta sprawa i dość praktyczna właśnie ze względu na widoczność ostrza – jego szerokości.

  • JarekO

   Marek – fotki, fotki, fotki… atakuj na mojego maila!

 2. Kamil

  Witam. Dłuto doszło całe i zdrowe, jeśli tak można powiedzieć 😛 , i przeszło już chrzest bojowy przy budowie stołu. Doszło akurat w okolicach moich urodzin więc był to zarazem swego rodzaju prezent niespodzianka, za który chciałem korzystając z okazji podziękować 🙂 tak więc DZIĘKUJĘ.

Skomentuj

Please note: JavaScript is required to post comments.