STO-larz, STO-larz….

Aż trudno uwierzyć, że własnie dziś mija… 1 rok działalności naszego portalu 🙂 Szybko minęło, ale tak jest zawsze jeśli jest dużo pracy. Był to dla nas naprawdę pracowity rok, w czasie którego powstało aż 75 filmów. Nie ukrywamy, iż uczyliśmy się dopiero pracy przed kamerą, ale i samego prowadzenia własnego portalu, codziennego kontaktu z Wami przez Facebook itp.  Wasze coraz większe zaangażowanie i odzew upewnił nas jednak, iż kierunek w którym rozwija się Domidrewno jest prawidłowy. 

W nowym roku obiecujemy Wam wiele wrażeń! Sporo realizacji – zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Kolejne wywiady z mistrzami stolarstwa. Testy i recenzje super sprzętów.  Będzie też…. xxxxxx xxxx (tu kolejna niespodzianka) :))) Oczywiście ruszy też nasz sklep – to jednak wymaga sporo pracy, musicie być cierpliwi 😉

Pozdrawiamy Was serdecznie
Lidka i Jarek

2018-05-01T18:13:47+00:00

About the Author:

17 komentarzy

  1. piotrek 01/09/2012 at 20:25 - Reply

    Ale to szybko zleciało . Gratuluje pomysłu na portal i wytrwałości w jego budowaniu i rozwijaniu.Jestem z wami od jakiś 3 miesięcy i zostanę na stałe bo rozbudziliście we mnie na mowo pasję do drewna i stolarstwa.Serdeczne pozdrowienia i życzenia samych sukcesów przesyła PIOTREK.

    • JarekO 01/09/2012 at 22:02 - Reply

      Dziękujemy 🙂 Bo stolarstwo jest naprawdę fajne 😉 Mnie osobiście cieszy to, że te meble, czy inne rzeczy zrobione z drewna powinny jeszcze wytrzymać np. do naszych wnuków 😉

  2. slaweks 01/09/2012 at 21:39 - Reply

    Gratulacje!!!
    fajnie przypomnieć sobie pierwsze filmy 😉
    brawa za profesjonalizm i ciągłe dążenie do doskonałości. Ja też z Wami zostaję na dłużej. Może zrobicie kiedyś jakąś kuchnię z płyty? 😉 Nie spotkałem się jeszcze z takimi realizacjami w internecie 🙁

    • JarekO 01/09/2012 at 22:04 - Reply

      Dzięki 😉 ale nie przypominaj 1 filmów hehehe najlepiej było by je wywalić i nagrać na nowo ten sam temat 😉 może kiedyś znajdziemy i na to czas 😉 Co do zabudowy z płyty… obiecuję, że coś będzie 😉 Jak robiliśmy naszą kuchnie to jeszcze DiD w planach nie było 😉

  3. Stolarz, stolarz, niech żyje żyje nam !!!
    Jeszcze raz dziękuję za inspirację i całe worki bezcennej wiedzy.
    Pozdrawiam baaardzo serdecznie
    — Andrzej

  4. Kadaf 01/09/2012 at 22:55 - Reply

    gratulacje 🙂

  5. jakub 02/09/2012 at 09:38 - Reply

    Aby portal rozwijał się tak jak się rozwija w chwili obecnej, wam i wszystkim nam tego życzę.

  6. artur 02/09/2012 at 11:42 - Reply

    odwiedzam was od niedawna ale już zdążyłem polubić 😀 wszystkiego najlepszego 😀

  7. tomekz 02/09/2012 at 16:24 - Reply

    Lidko i Jarku , gratuluję wytrwałości w prowadzeniu portalu o stolarstwie , który wbrew pozorom z racji ogromu różnorodnej wiedzy , nie jest łatwym do przekazania . Podziwiam Was i życzę Wam wszystkiego najlepszego . Wybaczcie , że czasem obserwując z boku coś dodam od siebie , ale to tylko z serca .
    Pozdrawiam Tomek.

  8. Lidka 02/09/2012 at 19:11 - Reply

    Tomekz -gdyby nikt od siebie nic nie dodał bylibyśmy „martwi” 🙂 Jarek gratuluje, bo ten portal to przede wszystkim twoje dziecko-ja tylko sprzątam warsztat 🙂 (ale poszła prywata co?:)

  9. tomekz 02/09/2012 at 19:33 - Reply

    Lidka
    Dziecko jego to prawda , ale posprzątane to ma super – na 6 -tkę………….strach wióry strugać
    Pozdrawiam Tomek.

  10. POLA 03/09/2012 at 05:51 - Reply

    STO LAT!!!Roczek minąl jak jeden dzień….Jestem z Wami od początku,śledzę poczynania,wytwory pracy,plany na przyszłość….LIDKO!JARKU!Tak trzymajcie!Do końca Świata….albo dłużej!!!!!!!

  11. michal 03/09/2012 at 20:42 - Reply

    przyłączam się do życzeń !!! pozdr Arek

  12. Adrian Bysiak 05/09/2012 at 15:05 - Reply

    Zajrzałem tu pierwszy raz i od razu trafiłem na urodziny – tak więc – wszystkiego najlepszego. Muszę przyznać że na tle wielu blogów wasz bardzo się wyróżnia, wszystko ładnie profesjonalnie podane aż dziw że zajmujecie się drewnem a nie projektowaniem serwisów www. Moje gratulacje i mam nadzieję do zobaczenia za rok 😉

  13. kaziuk 08/09/2012 at 19:10 - Reply

    I ja przylaczam sie do zyczen-Jestescie bardzo pracowici i wytrwali mimo krytyki idziecie z podniesionym czolem dalej i tak trzymajcie!!! Dla wytrwalych swiat nalezy!!! POZDRAWIAM !!!!

  14. Mirek 15/09/2012 at 11:22 - Reply

    Wszystkiego Najlepszego!
    Niesamowity portal. Gdy pomyślę, że udało się połączyć profesjonalną stolarkę z porządnym montażem video, do tego baza danych o drewnie, narzędzia etc. Bardzo ciekawym pomysłem był też wywiad z innym bloggerem ze Stanów Zjednoczonych. Dziękuję za to co już jest i proszę o więcej. Pozdrawiam!

    • JarekO 15/09/2012 at 11:28 - Reply

      Dziękujemy za miłe słowa 😉 Postaramy się jeszcze nieraz Was zaskoczyć ;)))